PROJEKT PŮLMARATON: 2. týden

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Druhý týden #projektpulmaraton se chýlí ke konci a skončil pro nás bohužel ne úplně nejlíp, jak mohl. Anet dostala chřipku, a tak se celý týden kurýrovala, aby mohla být od toho příštího zase v plném nasazení.

Já jsem se držela a v pondělí vyrazila na 6 kilometrový běh podél Vltavy. Objevila jsem novou trasu, po které se dá běžet i za tmy (ať už brzy ráno nebo večer po práci, to je jediná denní doba, kdy můžeme běhat – a vždy za tmy) bez nutnosti mít čelovku.

V úterý po práci jsem vyrazila na trénink TRX s Kubou a opět potrápila svoje oslabené ruce a břišáky. Pokud jste někdo TRX zkoušeli, asi mi dáte zapravdu, že cvičit se svou vlastní vahou (i když vážíte 54 kilo) není úplně sranda. Ale věřím, že to půjde čím dál líp, koneckonců po druhém tréninku už jsem se ani necítila tolik „rozbitě“ jako po tom prvním.

Ve středu ráno opět vstávačka v 5:30. Tohle je vždy nejhorší moment, kdy se musíme překonat, protože vstávat v tento čas do tmy a zimy nejde úplně nejlíp. Ale ten pocit, když v 6:45 vyrazíte se Sarah a Kubou běhat a v 8:00, kdy ostatní teprve vstávají, máte za sebou 7 kilometrů, je pak k nezaplacení. 🙂

Ve čtvrtek proběhla regenerace, která se ale bohužel protáhla až do neděle, protože nachlazení skolilo i mě. Něco je asi ve vzduchu a i když se dopuju vitamíny, v pátek jsem chtě nechtě zalehla do postele se zázvorovým čajem a nařídila si odpočinek.

Na příští týden se hrozně těším nejen kvůli Vánocům, ale taky na to, že konečně zase vyrazíme na tréninky s Anet společně a potom si zajdeme za odměnu na dobrou vánoční večeři.

Krásný poslední předvánoční týden všem a sledujte nás na Instagramu @strongtogether.cz.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s